26.09.2022 | 09:56

Юлія Хажанець понад десять років керувала рівненським комунальним книжковим підприємством, а тепер успішно працює кондитеркою. Починала свою справу з гарбузового печива, яке зробила для знайомої, а після отриманих позитивних відгуків вирішила навчатися професійно та відкрити свою справу.

Після втрати роботи «був шок». «У моєму житті випадковість завжди відіграє велику роль. Знайома пригостила гарбузовим печивом. Воно мені дуже сподобалось, я придбала борошно та взяла рецепт. Приготувала вдома самостійно, пригостила свою родину. Усім сподобалось. Згодом поділилася роботою у соцмережах і отримала перші відгуки і замовлення. Допомогло ще й те, що я була публічною особою, мене знали багато людей». Професійні ж знання отримала у новій чудовій команді.

Безробітна стала на облік до Рівненського міського  центру зайнятості, згодом отримала направлення на навчання за професією «Кондитер» до Рівненського центру ПТО ДСЗ. За 6,3 місяця навчання в умовах сучасного навчального процесу вона здобула професійні знання, новий досвід та комунікації. Її блискуча презентація виробів на державній кваліфікаційній атестації - пісочна тарталетка Фереро «Фантазія» приємно вразила кваліфікаційну комісію. Окрім вишуканих смакових якостей десерти відрізнялися особливою естетикою. Отримавши свідоцтво державного зразка, кондитерка вже кваліфіковано продовжила свій «солодкий» шлях до сердець шанувальників смачненького. Сьогодні пані Юлія має власну кондитерську та велику кількість прихильників не лише у Рівному.

Як бачимо,  навчатися можна у будь-якому віці, усе залежить від здібностей людини, а не від її віку. У мінливому сучасному світі дорослі вже не бояться здобувати додаткову і , як показує практика,  саме професійно-технічну освіту.

Запрошуємо на навчання! 11 жовтня стартує нова група слухачів-майбутніх кваліфікованих кондитерів.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.