14.05.2019 | 10:52

Пріоритетом у роботі служби зайнятості є надання допомоги у працевлаштуванні для осіб з інвалідністю, адже служба сприяє їм у обранні місця роботи відповідно до індивідуальної програми реабілітації, із урахуванням їх професійних навичок, знань та побажань щодо умов праці. 

Серед успішних прикладів - працевлаштування Зоряни Подкопаєвої, яка звернулася у січні 2018 року до служби зайнятості у пошуках роботи. Закінчивши Рівненський інститут Слов’янознавства за спеціальністю економіст, в цій галузі ніколи не працювала.

Отримавши спектр профінформаційних та профконсультаційних послуг, відвідавши семінар з техніки пошуку роботи, безробітній було запропоновано декілька вакансій відповідно до освіти та досвіду роботи. Пані Зоряна виявила бажання пройти співбесіду в ТзОВ "Кузнецовський хлібозавод" на заявлену вакансію «диспетчер з відпуску готової продукції», зарекомендувавши себе з кращого боку, невдовзі була успішно працевлаштована за направленням служби зайнятості де працює і донині.

 Фахівець служби зайнятості Валентина Кньовець веде індивідуальний супровід Зоряни Подкопаєвої, як до моменту її працевлаштування, так і після,  постійно з'ясовує її задоволеність роботою, наміри продовжувати або припинити трудову діяльність на цьому робочому місці. Індивідуальний супровід здійснюється фахівцем як у телефонному режимі, так і з виїздом до місця розташування роботи пані Зоряни.

Отже, варто об’єднати зусилля і знайдеться варіант працевлаштування та зміниться доля людини.