31.07.2019 | 12:04

 На початку року до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості звернулося керівництво Медичного реабілітаційного центру МВС України «Перлина Прикарпаття» із проханням підготувати кваліфікованих офіціантів. Це вже не перший досвід успішної співпраці із галицькими партнерами. Минуло майже 5 місяців навчання, і от слухачі успішно склали державну кваліфікаційну атестацію на присвоєння кваліфікації «Офіціант» 3-го розряду.

Ульяна Батюк, Галина Осецька та Ганна Сорока задоволені навчанням, адже професійний досвід збагатили теоретичними знаннями та вишколили практичні навички. За словами слухачок, навчання у РЦПТО дозволило отримати нові цінні знання та вміння, вдосконалити досвід та надихнуло на якісно нову роботу. А документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння кваліфікації офіціанта 3 розряду дозволить кар’єрно і професійно зростати.

Керівництво «Перлини Прикарпаття» - закладу, який забезпечує санаторно-курортне лікування та відпочинок не лише працівників МВС, зауважує: «Тут оздоровлюються та відпочивають мешканці усіх куточків України, а також іноземці. Широкий спектр послуг та унікальні мінеральні джерела приваблюють численних гостей. Отож, це нагальна потреба МРЦ - підвищувати професійний рівень наших робітників, зокрема, офіціантів».

Професійне обслуговування відвідувачів у їдальнях закладу може забезпечити лише кваліфікований персонал із відповідними знаннями та навичками. Саме тому роботодавці дбають про професійний ріст своїх кадрів, ініціюючи їх професійне навчання та підтримуючи прагнення робітників до повноцінної самореалізації.

За словами куратора групи, завідувача майстерні (навчально-виробничої) Анатолія Шолодька, навчання працівників, проходить за сприяння начальника медзакладу Сергія Саліженка та відбувається на базі лікувально-профілактичного закладу бальнеологічного курорту в м. Трускавець без відриву від виробничого процесу, за індивідуальною формою та у позаробочий час. Професійно-теоретичну підготовку слухачів забезпечують досвідчені викладачі Михайло Климак, Людмила Вишинська, Богдан Коростенський та Оксана Бац, а практичні навички офіціанти здобували разом із майстром виробничого навчання Оксаною Микитюк.

Навчальний заклад вдячний роботодавцям за довіру та активну взаємодію. Окрема подяка  провідному юрисконсульту МРЦ Оресті Курліщук за оперативне сприяння в організації якісного професійного навчання робітників «Перлини Прикарпаття», підборі висококваліфікованого, досвідченого викладацького складу та майстрів виробничого навчання, створенні відповідних умов та оформленні необхідної документації.

Замовлення представників різних галузей щодо професійної підготовки робітників – один із пріоритетних напрямів роботи навчального закладу, тому паралельно із навчанням слухачів постійно триває співпраця РЦПТО із роботодавцями. Саме цією унікальною особливістю – максимальним сприянням подальшому працевлаштуванню своїх випускників і пишається Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Приєднуйтеся! Готові до співпраці!