02.12.2022 | 10:11

Для людей з інвалідністю мати роботу – це можливість підвищити соціальний статус, свою значимість, поліпшити добробут. Вони потребують особливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. «Впродовж січня-листопада 2022 року послугами Рівненської обласної служби зайнятості скористалися понад 1,7 тис. людей з інвалідністю, з них 1,6 тис. осіб з інвалідністю мали статус безробітного. З початку року за допомогою служби зайнятості отримали роботу 343 особи з інвалідністю. За направленням служби зайнятості 118 безробітних людей з інвалідністю проходили професійне навчання. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 45 осіб. Профорієнтаційними послугами охоплено майже понад 1,3 тис. осіб» - зазначив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

У базі вакансій Рівненської обласної служби зайнятості з початку року налічувалося 282 вакансії, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю, з них 84 вакансії укомплектовано. Актуальними на ринку праці є такі професії та спеціальності: адміністратор, касир торговельного залу, продавець-консультант, виробник харчових напівфабрикатів, швачка, фахівець з комп’ютерної графіки, підсобний робітник, звукорежисер, логіст, лікар-терапевт, дояр, укладальник-пакувальник, прибиральник службових приміщень та інші.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.