16.03.2023 | 09:58

Олег КВАС, молодий перспективний підприємець, на викладацькому та репетиторському просторі має 16-ти річний досвід у галузі фізико-математичного спрямування, хімії, програмування, енергетики та енергетичного менеджменту. На базі репетиторського простору "ALFA_DIGITAL_CENTER", головна місія якої - зацікавити дітей, надати сучасні знання, вміння та розширити їх можливості, пан Олег реалізував ще один перспективний напрям своєї діяльності: перетворив навчальну лабораторію у центр інтересу для молоді, що сприятиме розвитку комунікації, пошуку нових дизайнерських та конструктивних рішень, їх втілення в архітектурній, ландшафтній та ІТ-сферах в майбутньому.

У реалізації бізнес-ідеї Олегу Мироновичу допомогла урядова програма «єРобота». Чоловік написав вдалий бізнес-план та успішно захистив його під час співбесіди у Рівненському обласному центрі зайнятості.  А згодом отримав позитивне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості.

За кошти програми підприємець придбав необхідне обладнання: 3D принтер, ноутбук, відеокамеру, набори для навчання. Також за умовами програми пан Олег створив робоче місце й вже працевлаштував на нього помічника.

Тепер Олег КВАС радить всім не боятися йти до своєї мети і втілювати в життя власні мрії.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.