02.12.2022 | 12:51

У смт Рокитне Рівненської області учасник урядової програми «єРобота» Ігор Богданець захистив свій бізнес-план та отримав кошти на відкриття власної справи.       Діяльність молодого підприємця – приготування запашної, ароматної кави. Створення таких напоїв відбувається у сучасному кава-бусі, що дозволяє приваблювати клієнтів завдяки неординарній подачі. На сьогодні кошти мікрогранту вже всі освоєні: закуплене обладнання та професійна техніка.

Отримувач мікрогранту звернувся до Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за сприянням у пошуку працівників на новостворені робочі місця. Як результат -  шукачі роботи Микола Пахнюк та Віра Кибукевич були працевлаштовані до пана Ігоря.         

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.