23.11.2022 | 10:37

Юрій Потапчук з Рівненщини подав свій бізнес-план на організацію, придбання та монтаж лінії молокопроводу одним із  перших. Але його бізнес-план був відхилений, оскільки потребував доопрацювання. Із прийняттям змін до чинного законодавства на початку серпня Юрій Миколайович повторно подав документи і отримав схвальну відповідь.

 Наразі Ю.Потапчуку вже надійшли кошти на закупівлю необхідного обладнання, яке планує змонтувати на базі фермерського господарства «СновМілк». Лінія молокопроводу, котра має придбатися, забезпечить виробництво молока вищої якості. А зручне розташування підприємства дозволить зменшити витрати на логістику для молокопереробних підприємств. 

На підприємстві працюють сім працівників, а із монтажем нової лінії молокопроводу буде створено ще 2 нових робочих місця.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.