19.07.2019 | 14:45

Ярмарок з підбору персоналу для клінінгової компанії відбувся для шукачів роботи.

 

У Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч шукачів роботи з фізичною особою-підприємцем, представником клінінгової компанії «Клін Плюс» Андрієм Калачовим.

 Клінінгова компанія заявила про підбір таких кадрів, як чистильник приміщень (клінер), комірник, агент торговельний, менеджер з клінінгу.

Андрій Петрович розповів, що "Cleanplus" пропонує широкий спектр клінінгових послуг: хімічне чищення килимів, миття фасадів і вікон, а також інші види робіт з прибирання і очищення квартир, офісів тощо.

Андрій Калачов озвучив основні вимоги до працівників, завдання, які ставляться перед ними, умови співпраці та оплату праці. Тих, хто хоче і готовий працювати, тут, в компанії допоможуть та навчать виконувати різні види робіт та користуватися спеціальним обладнанням.

«Клінери – це не техпрацівники з дерев’яними швабрами та ганчірками, це люди, які працюють зі спеціальним сучасним обладнанням та різними засобами. І ті, кому сподобається, хто зрозуміє «тему», той отримає професію на роки», - каже Андрій Петрович.

Учасники задавали запитання  роботодавцю та отримували конкретні відповіді.   

 

Додаткову інформацію щодо можливостей працевлаштування в компанії можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості, відділ взаємодії з роботодавцями, телефон  (0362) 26-66-85.