29.07.2021 | 18:35

28 липня у селі Мирне Малолюбашанської ТГ фахівці Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ зустрілись із старостою Мирненського старостинського округу Петром Корнійчуком та місцевими жителями.

Заступник директора філії Богдан Орлов та місцевий староста Петро Корнійчук обговорили перспективи розвитку громади, створення нових робочих місць та працевлаштування на них жителів громади, питання організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Начальник відділу працевлаштування населення філії Леонід Мисько провів інформаційний захід з місцевими безробітними, на якому поінформував щодо наявних на ринку праці вакансій та можливостей працевлаштування, послуг служби зайнятості для шукачів роботи, нових підходів в роботі служби зайнятості, які мають на меті наблизити послуги служби зайнятості до жителів територіальних громади та прискорити працевлаштування.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Ляховчук провела робочі зустрічі з роботодавцями, які здійснюють діяльність у Мирному, обговорила з ними питання створення нових робочих місць та перспективи працевлаштування на них безробітних, надала консультації в межах компетенції.