30.04.2021 | 11:13

Сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися, освоювати суміжні професії. Саме таких фахівців готують центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Перевагами таких навчальних закладів є стислі та змістовні терміни навчання, навчальні програми максимально наближені до вимог роботодавців, використання новітніх технологій навчання, можливість вчитись за індивідуальною  чи дуальною формами, комфортна атмосфера навчання для людей різного віку. А сучасна матеріально-технічна база навчальних закладів забезпечує отримання безробітними знань та формування навичок, що відповідають вимогам роботодавців.

Щороку охочих навчатись у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ серед безробітних Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості зростає, на що вказують цифри.

Наприклад, упродовж січня-квітня ц.р. проходили навчання на базі Рівненського ЦПТО 62 безробітних, що на майже на 68% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

По завершенню  навчання  слухачі  одержують  посвідчення державного зразка про проходження професійної підготовки, перепідготовки або підвищення своєї кваліфікації.

Серед безробітних найбільше має попит навчання за робітничими професіями: «продавець продовольчих товарів», «продавець непродовольчих товарів», «продавець (з лотка, на ринку)», «кухар», «візажист», «манікюрник», «водій автотранспортних засобів» та інші.

Нині понад 98% випускників Рівненського ЦПТО ДСЗ з числа дубровицьких безробітних повернулись на ринок праці та офіційно трудяться на благо нашої країни.