31.07.2020 | 10:36

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбулось засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

Заступник начальника відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Віктор Голуб зазначив: «Обласна служба зайнятості постійно проводить заходи для населення з метою інформування про ризики неврегульованої трудової міграції і торгівлі людьми. У І півріччі 2020 року фахівці філій/центрів зайнятості області провели 22 семінари та вебінари «Ризики нелегальної трудової міграції». На веб-сторінці Рівненського обласного центру зайнятості систематично розміщуються повідомлення щодо переваг легальної зайнятості та небезпек нелегальної трудової міграції».

У ході засідання обговорювались питання ефективної взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми, та проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми у Рівненській області. Адже дуже важливо серед населення області поширювати інформацію про те, на що потрібно звернути увагу для безпечного працевлаштування в Україні та за кордоном.