21.07.2021 | 11:34

ПП «ВІЛІС» - підприємство виробник макаронних виробів та плодоовочевої консервації під торгівельною маркою ВІЛІС. Історія розвитку підприємства почалася в 1996 році із підприємницької діяльності засновника - генерального директора підприємства Віктора Жабчика, який і на сьогоднішній день очолює це сучасне підприємство.

Продукція  ПП «ВІЛІС» постачається в майже всі країни Європи, Африки та Америку.

Взявши за зразок європейську модель ведення соціально- відповідального бізнесу, на підприємстві впроваджуються ресурсозберігаючі технології, керівний склад підприємства працює над розробкою проектів захисту навколишнього середовища та дбає про комфортні умови праці та розвиток персоналу.

«ВІЛІС» реалізує власну продукцію по всій території України та входить в п’ятірку лідерів серед вітчизняних виробників макаронних виробів!

Багаторічною є співпраця Рівненського міського центру зайнятості та ПП «ВІЛІС».

Днями на підприємстві побували заступник директора міського центру зайнятості Юрій Марчук та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Любов Полегаєва. Тут, у цехах підприємства «ВІЛІС» генеральний директор Віктор Жабчик та завідувач виробництва Валентин Довженко і розповідали про своє виробництво. Обговорювалися питання подальшої співпраці, представники міського центру зайнятості пропонували низку послуг служби занятості для роботодавців.

Варто уваги і те, що особливістю підприємства є те, що це сімейний бізнес. І саме цей факт грає величезну роль у формуванні корпоративної культури підприємства. Це той вид бізнесу, де один одному довіряють. І саме довіра є ключовою цінністю підприємства, а корпоративна культура ПП «ВІЛІС» базується на сімейних цінностях та традиціях.