15.08.2019 | 10:13

Кав’ярню на колесах вирішила відкрити Ольга Новосад. Здобула вищу освіту «комерційна діяльність», «менеджмент та ЗЕД», у юні роки працювала продавцем кави та чаю, а останні понад 15 років  - в одному з комерційних банків Рівного. Але сталося так, що залишилась без роботи. Звернулася в Рівненський міський центр зайнятості. Разом з кар’єрним радником шукали та обговорювали підходящі вакантні посади.

«В один момент, вирішила, що досить працювати найманим працівником, потрібно рухатись вперед. І наступним кроком була ідея створити свою справу» - каже Ольга. Фахівці міського центру зайнятості надали усі необхідні консультації, а на курсах «підприємець - початківець», що відбувалися в он-лайн режимі, допомогли фахово підготувати бізнес-план.

Мобільна кав’ярня – це автомобіль, обладнаний спеціальним устаткуванням для приготування кави та працює за принципом формату «кава з собою». Чому така ідея? Та, ще й зовсім не нова. За словами Ольги Новосад, вона добре проаналізувала ринок та постійні потреби споживачів,  і вигідне розташування кав’ярні на колесах. Для старту бізнесу потрібен відносно невеликий грошовий вклад. І тут допомогла служба зайнятості, надавши одноразово виплату допомоги по безробіттю.

 Ольга вірить, що після запуску кав’ярні, ризики оминуть її бізнес, а якщо не оминуть, то вона підготувалася до них всесторонньо.

Ми щиро віримо, що у молодої підприємиці усе вийде. Головне, щоб «колесо почало рухатись», тоді його уже не зупинити!