03.02.2023 | 12:40

Юлія РУДА, фізична особа-підприємець, тривалий час успішно розвиває школу «Англійська Хелен Дорон» у місті Рівне. Для розширення власного бізнесу пані Юлія скористалась урядовою програмою «єРобота: Власна справа». Вона успішно пройшла співбесіду та захистила свій бізнес-план у Рівненському обласному центрі зайнятості. А згодом отримала позитивне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості.

За одержані кошти підприємиця закупила необхідне обладнання. Також, відповідно до умов даної програми, створила два нових робочих місця, одне з яких було укомплектовано за сприяння служби зайнятості. 

«Навіть в умовах війни школа «Англійська Хелен Дорон» йде в ногу з часом і розвивається, щоб наші діти мали можливість вивчати та спілкуватися англійською мовою», - зазначила пані Юлія.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.