10.09.2019 | 17:22

У Всесвітній день краси фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів 8-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Мета заходу - підвищення інформованості щодо професій, які дарують людям красу та задоволення за допомогою професіоналізму майстрів сфери обслуговування та будівництва.

Знайомила учнів з навчальним закладом практичний психолог Валентина  Якубчик. Діти дізналися про перелік професій, які можна здобути в училищі, побачили умови навчання, дозвілля та проживання учнів у гуртожитку.

Вразила відвідувачів виробнича майстерня, де навчаються ремеслу майбутні перукарі та манікюрники: із сучасними меблями, необхідним обладнанням та знаряддями праці.

У результаті проведеного заходу діти підвищили свою обізнаність у професіях залізничної, будівельної сфери та сфери обслуговування, вивчили можливості місцевого навчального закладу.