29.07.2021 | 18:14

У житті Рівненського центру ПТО ДСЗ та житті слухачів інклюзивної групи за професією «Кондитер» відбулася знакова та значима подія. Укладено договір про співпрацю із новим соціальним партнером, що дозволить організувати виробничу практику слухачів із особливими освітніми потребами.

На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ, що на вул.І.Підкови,17А,  слухачі інклюзивної групи здобувають професію «Кондитер», активно та цілеспрямовано опановують цікаву науку, беруть участь у різноманітних майстер-класах та інших заходах. Вже 9 серпня у їхньому насиченому навчальному процесі відбудеться важлива подія: майбутні кондитери підуть на виробничу практику. Цей етап професійного зростання дозволить закріпити отримані професійні знання, відшліфувати навички, пізнати професію «зсередини» та влитися у команду професійних робітників.

Заклад освіти максимально сприяє новим комунікаціям своїх випускників, дбає про тісну та ефективну взаємодію із представниками харчової галузі регіону. Саме тому 27 липня заступниця директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко та головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради Євген Кучерук, за сприяння народного депутата України Олександра Ковальчука і депутатки міської ради Олександри Коваленко, підписали договір щодо проходження виробничої практики слухачами-кондитерами у лікарняному харчоблоці.

Руслана Бодренко коментує: «Надзвичайно приємно, що навчальний заклад здобув нового потужного соціального партнера, який люб’язно надає можливість нашим особливим слухачам застосувати здобуті теоретичні знання на практиці. Це перша, але, впевнена, не остання наша співпраця!».