16.03.2023 | 15:49

Організація тимчасових робіт – це один із напрямків активної співпраці з роботодавцями.

Для безробітних громадян участь у таких роботах, насамперед, є важливою й корисною, бо дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, бути частиною колективу, активізувати свої прагнення до зміни соціального статусу та пошуку постійної зайнятості.

Для роботодавців організація тимчасових робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже вони мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу. Також керівники підприємств у процесі виконання безробітними тимчасових робіт мають можливість оцінити їхні професійні здібності та особистісні якості й врахувати це при підборі кандидатів на постійну роботу.

Отже, тимчасова зайнятість може бути стартом для отримання постійної роботи, а також можливістю трудової адаптації та джерелом доходу.

Станом на 10 березня 2023 року в Рівненській області до робіт тимчасового характеру залучено 57 осіб, з них 32 – безробітні. Найбільше осіб залучено у сферу торгівлі та до робіт з виготовлення й вкладання бруківки.

Зокрема за направленням Демидівського відділу Дубенської філії обласного центру зайнятості з початку року у роботах тимчасового характеру взяли участь 12 осіб, з них 5 - безробітні.

Активно співпрацює з Демидівським відділом Дубенської філії Рівненського ОЦЗ у напрямку організації тимчасових робіт ПП «Демидівський консервний завод». На підприємстві упродовж  січня - лютого 2023 року працювало 10 осіб робітниками плодоовочевого сховища.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-filiy-upravlinviddiliv-filiy-rivnenskogo-ocz, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.