25.05.2023 | 12:31

До Вараської філії Рівненського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи з початку 2023 року звернулося 24 внутрішньо переміщених особи, з яких 14 успішно працевлаштовані. Яскравим прикладом такого працевлаштування є історії двох безробітних, які наразі працюють у ТОВ «Кузнецовський Хлібозавод».

Анастасія ГОРОДЕЦЬКОВА, яка через активні бойові дії змушена була покинути свою домівку в Запорізькій області, та Юрій САВІН - переселенець з міста Бахмут Донецької області. За рекомендацією своїх кар’єрних радників безробітні були скеровані на співбесіду до роботодавця: пані Анастасія на посаду кондитера, а пан Юрій - на посаду транспортного експедитора.

Після працевлаштування кар’єрні радники й надалі здійснюють їх індивідуальний соціальний супровід, у результаті якого з’ясовують ступінь адаптації на робочому місті та, за необхідності, надають всебічну підтримку. Наразі вимушені переселенці задоволені своєю роботою, дружнім колективом та заробітною платою. Керівництво також оцінило наполегливість та працьовитість нових робітників.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.