20.11.2020 | 18:32

Багряно-золотий на обрії ліс, зелені комбайни та кольорові автомобілі на полі за селом Зоря Рівненського району. Тут завершили збір урожаю працівники ТОВ «Агрохолдинг Зоря». Соняшник, кукурудза, озима пшениця, ячмінь, ріпак – це далеко не всі сільськогосподарські культури, вирощуванням яких займається підприємство, має досить різноманітну структуру посівних площ та посівів. Активно підтримують тут розвиток молочного скотарства, мають свій елеватор.

«У нас замкнутий цикл. Ми вирощуємо, переробляємо, підсушуємо зерно і залізницею відправляємо замовникам, — ділиться таємницями господарювання директор ТОВ «Агрохолдинг Зоря» Михайло Клєщевніков. — Є кому, є чим і є що збирати. У нас підібрано серйозний колектив фахівців. Завдання, над якими працюємо з молодою командою —збільшення ефективності і оптимізація нашого підприємства. Для цього удосконалюємо наші бізнес-процеси, ретельно і досконало оптимізуємо наш штат, логістику в полі, логістику доставки врожаю на доробку і оптимізацію всіх процесів.

Керівництво ТОВ «Агрохолдинг Зоря» з питань укомплектування штатів завдячує співпраці зі службою зайнятості, зокрема, Рівненською районною філією: «Щодня ми беремо на роботу того чи іншого фахівця, у тому числі і вчорашніх випускників ВУЗів. Щороку до нас працевлаштовуються люди за направленням центру зайнятості, з яким ми тісно підтримуємо багаторічні партнерські відносини. Гарний агроном чи тракторист сьогодні на вагу золота. Робітничі професії за рівнем оплати праці нині не тільки не поступаються іншим спеціальностям, а й подекуди і переважають їх. Всі побажання людей ми враховуємо, адже керуємося принципом: чужих проблем не буває».

Задоволені роботою і вчорашні безробітні. Іван Кидун, який працює у ТОВ «Агрохолдинг Зоря» трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва за направленням Рівненської районної філії, ділиться своїми враженнями від роботи: « Я працював трактористом і раніше, починав колись з вітчизняного трактора. Зараз набагато краща техніка, нова, закордонна. В​агрохолдингу трактори, на яких ми працюємо, справді зроблені для механізаторів. В них не так втомлюєшся, як колись, не ламаються, як ті колишні МТЗ. Ця техніка витривала, точна, комп’ютеризована, з  кондиціонером. Умови роботи мені подобаються. Зарплату платять вчасно і достойну, тому і працювати хочеться».

ТОВ “Агрохолдинг “Зоря” – не лише один з найбільших виробників сільськогосподарської продукції на Західній Україні, а я надійний партнер служби зайнятості. Протягом 2020 року лише за направленням Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ були працевлаштовані на агрофірму близько 30 осіб.

Керівництво філії бажає Агрохолдингу лише процвітання та здоров’я її  працівникам, бо земля любить дбайливі руки господарів, які її доглядають. У Зорі таку любов і шану до землі передають з покоління в покоління.