01.06.2016 | 16:33

Фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості 1 червня приєдналися до святкування Міжнародного Дня захисту дітей під назвою «Щасливе дитинство».

Уже кілька років поспіль соціальний партнер служби зайнятості – Здолбунівський районний центр для сім’ї, дітей та молоді запрошує фахівців центру зайнятості до співпраці в проведенні різноманітних свят, літніх таборів для дітей. Завжди одним із пунктів програм заходів для дітей є проведення профорієнтаційних вправ, вікторин, конкурсів на знання професій.

На святкування Міжнародного Дня захисту дітей спеціалісти районного центру для сім’ї, дітей та молоді запросили дітей учасників АТО, вимушено переміщених осіб, людей з інвалідністю, з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Спочатку діти послухали літературно-музичну композицію «Спалах споріднених сердець», який для них підготувала студія «Зорецвіт» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва.

На святі «Щасливе дитинство» дітям була запропонована екскурсія «Світ професій» в районний центр зайнятості з метою ознайомлення з основною специфікою роботи центру, у тому числі з учнівською молоддю. За допомогою профорієнтаційних вправ, вікторин, конкурсів присутні розширили кругозір щодо світу професій та закріпили отриману інформацію відгадуванням загадок про професії. Програма проведення екскурсії дітям дуже сподобалася, під час заходу діти активно брали участь у обговореннях, з великим захопленням виконували завдання та брали участь у конкурсах. Учасники підвищили свої знання щодо кількості професій, їх значення у житті людини.

Після екскурсії діти проводили час у міському парку відпочинку, де проходив конкурс малюнку на асфальті «Ми малюємо мир» та рухливі ігри.

По завершенню свята були зроблені фото на згадку та врученні подарунки.