оп
15.04.2019 | 10:55

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває виробниче навчання майбутніх кваліфікованих кухарів. Безробітні Рівного, Рівненського, Дубнівського районів і з Волині опанували важливий і «духмяний» курс із випікання хлібо-булочних виробів.

Першою була робота на навчальній кухні-лабораторії із гарбузовим тістом. Майстер виробничого навчання Світлана Клімчук поділилася: «Слухачі не лише відмінно впоралися із першою самостійною роботою, але й ініціювали наступну! Команда взялася за випікання багетів. Гречка, пшоно, пшеничні висівки – ось складові хрусткого корисного хліба! Дегустували усі разом, дісталися окрайці і педагогам» (усміхається!).

У групі вже є перші лідери: Шевчук Богдан, Скиданенко Валерій (Луцьк), Малінкіна Людмила та Гаврон Інна.

 Тим часом до навчально-виробничого комплексу підвезли наступні продукти - риба, м’ясо, овочі…Майбутні кухарі в очікуванні нових завдань. Вони цікавляться сучасним обладнанням, вивчають виробничі процеси, багато запитують, і …продовжують ініціювати.

Додамо, насичене професійне навчання слухачів за професією «Кухар» у РЦПТО ДСЗ триває 5,8 місяця, з яких  2 місяці слухачі перебуватимуть на виробничій практиці.