09.10.2019 | 11:47

Орієнтуючись на попит і пропозиції на ринку праці люди, які перебувають на обліку в службі зайнятості і хочуть відкрити власну справу, мають можливість отримати одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та стати успішними підприємцями.

Так, Тетяна Кушнір (Орешко),  закінчивши в 2015 році Міжрегіональний центр професійно - технічної освіти художнього моделювання і дизайну у м. Львові, отримала диплом за спеціальністю  «перукар – модельєр». За фахом працювала більше року та завжди мріяла про відкриття власної справи.

В загальному, Тетяна перебувала в службі зайнятості у пошуку роботи  1,5 місяці, саме в цей період пройшла навчальний курс цільового призначення «Підприємець початківець» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, після закінчення якого успішно склала та захистила бізнес-план .

Таким чином, пані Тетяна отримала одноразово виплату допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності і почала працювати у власному салоні – студії «Ladys studio by Tetyana Oreshko», де надавала професійні та сучасні послуги манікюру. З часом спектр послуг салону – студії розширився, крім манікюру можна отримати послуги професійного макіяжу та корекції і ламінування вій та брів.

Нині Тетяна Кушнір (Орешко) не тільки успішний підприємець, вона є успішним роботодавцем, яка забезпечила роботою  інших людей. Також успішно співпрацює з Вараською міською філією обласного центру зайнятості, подає вакансії на вільні робочі місця та бере працівників на роботи тимчасового характеру.