19.11.2020 | 12:35

Служба зайнятості вирішує питання працевлаштування населення у тісній співпраці з роботодавцями. Адже не секрет, що якнайшвидше працевлаштувати безробітного можливо у тому випадку, коли в базі даних служби зайнятості наявні вакансії роботодавців. Особливу привабливість мають вакансії, якщо роботодавець створює нові легальні робочі місця.

В місті Сарни в 2019 році було засноване Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАК СЕРВІС САРНИ». З моменту його створення розпочалася співпраця районного центру зайнятості і роботодавця. ТОВ займається технічним обслуговуванням та ремонтом вантажних, легкових  автомобілів та сільськогосподарської техніки, тому виникла потреба у підборі кваліфікованих кадрів: механіків та слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, менеджерів (управителів) із збуту. Протягом 2019-2020 років на підприємстві отримали постійне місце роботи 49 осіб з числа безробітних та шукачів роботи за направленням служби зайнятості. У випадку, якщо претендент на вакантне місце не мав достатніх професійних навиків або досвіду, то центр зайнятості організовував підвищення його кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на базі підприємства.

Оскільки в роботодавця відбувалося працевлаштування на новостворені робочі місця, він мав можливість звернутись за компенсацією єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Тісна співпраця  роботодавців зі службою зайнятості вирішує широке коло питань, і найголовніше – питання такого бажаного працевлаштування громадян, яким на сьогодні дуже непросто знайти роботу.