21.08.2019 | 09:54

Вдалим прикладом оперативного працевлаштування є історія Віти Колодич.

Після закінчення, в червні ц.р., навчального закладу за фахом «сестра медична», у липні вона звернулась до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.     

У ході спілкування з кар’єрним радником районної філії ОЦЗ Аллою Ревчук було з’ясовано, що пані Віта проживає в с. Бережки Дубровицького району, має дитину віком до 3-х років, а також деякі  обмеження до роботи, які зазначені у  висновках МСЕК та Індивідуальній програмі реабілітації інваліда.  Крім того, молода жінка прагнула отримати роботу за фахом, хоча цілком розуміла, що це буде дуже непросто, адже в районі важко знайти роботу сестри медичної.

За результатами проведеного профілювання та  співбесіди з кар’єрним радником для Віти Колодич було розроблено індивідуальний план підбору роботи, що включав у себе комплекс соціальних послуг, які вона мала отримати в службі зайнятості найближчим часом.  

Продуктивна співпраця трьох сторін - кар’єрного радника, роботодавця та безробітної, вже через місяць дала свої позитивні  результати.

14 серпня Віта Колодич була працевлаштована «сестрою медичною з фізіотерапії» у КНП «Дубровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Хотілося б кожному пошукачу роботи побажати такої наполегливості  та принциповості у пошуку роботи, які має ця тендітна молода жінка.