19.07.2021 | 17:52

18 липня 2021 року проходили урочисті заходи з нагоди святкування 1016-річчя з дня заснування міста Дубровиці. У цей святковий день дубровичани та гості міста насолоджувались цікавою святково-розважальною програмою. Долучились до свята і фахівці Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Присутнім продемонстрували презентацію робітничих професій Рівненського центру професійно–технічної освіти ДСЗ. Дубровичани та гості міста змогли ознайомитись та отримати послуги майстра з машинної вишивки, зробити собі макіяж, манікюр, зачіску, поласувати смаколиками та корисними прохолодними напоями.

Протягом святкування працювали консультпункт з профорієнтації, де школярі проходили експрес-тестування щодо вибору майбутньої професії, та консультпункт з надання консультацій роботодавцям, де охочим роботодавцям була надана вичерпна консультація.

Загалом у заходах, які проводила служба зайнятості взяли участь понад 400 чоловік, з них 52 учнівська молодь.

Дубровицька районна філія висловлює подяку працівникам Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за те, що долучились до урочистих заходів з нагоди святкування Дня міста Дубровиця. Завдяки вашій працьовитості і старанності результат виявився найкращим і перевершив всі очікування.