26.05.2023 | 10:17

Яскравим прикладом успішного працевлаштування людини з інвалідністю є історія Віктора ГУРИНА, який звернувся до Березнівського управління Рівненської філії обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи.

Кар`єрний радник під час співбесіди визначив потенціал і можливості пана Віктора до трудової діяльності. Тож враховуючи ступінь обмеження життєдіяльності, який встановлюються шляхом експертного обстеження особи медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК), чоловіку запропонували пройти співбесіду за вакансією «підсобний робітник» у ТОВ «СЕМБУС». Як результат – успішне працевлаштування.

Сьогодні пан Віктор із задоволенням працює та відчуває себе потрібним і успішним. Та й умови праці повністю влаштовують: гідна заробітна плата, гнучкий режим роботи, належне ставлення роботодавця.     

До слова, з початку 2023 року за сприяння Березнівського управління Рівненської філії обласного центру зайнятості вже працевлаштовано 9 людей з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.