11.07.2019 | 18:36

Фахівці Володимирецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели виїзну робочу зустріч до Антонівської сільської ради.

Під час зустрічі роботодавця ознайомили зі спектром послуг Державної служби зайнятості, обговорили ситуацію на ринку праці, надали консультації  щодо чинного законодавства про зайнятість.

Сільський голова М.Петрук наголосив на важливості проведення оплачуваних громадських робіт на території Антонівської сільської ради по благоустрою та впорядкуванню села. Оскільки завдяки громадським роботам вдається вирішити актуальні для життєдіяльності громади питання, а також, за відсутності постійних місць роботи, на деякий час надати безробітним можливість легально працювати на користь громади.

Також учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої спільної роботи в рамках створення об’єднаних територіальних громад.

Відвідування підприємств є одним із важливих та дієвих методів налагоджування партнерських стосунків і тісної співпраці між роботодавцями та службою зайнятості. Адже така співпраця центру зайнятості з роботодавцями є визначальною задля забезпечення працевлаштування незайнятого населення і якісного охоплення послугами усіх учасників на ринку праці.