16.08.2022 | 15:05

Андрій Мехоношин, який вимушено переїхав з Херсонської області в місто  Рівне, звернувся до Рівненського міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Чоловік мав досвід роботи у будівельній сфері, а саме: штукатур, лицювальник-плиточник і шукав відповідну роботу. Спільні зусилля кар’єрного радника та безробітного швидко дали позитивний результат – Андрій був працевлаштований на посаду штукатура у ТОВ УК «Чистота і порядок».

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з наявними вакансіями за посиланням: https://rov.dcz.gov.ua/anonspodiya/dlya-tyh-hto-shukaye-robotu-19 .

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» @work_in_Rivne_region Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @DCZ_WorkNow_bot. Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.  

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.