02.12.2022 | 09:39

Рівнянка Наталія Ковалець за освітою менеджер. Звернулася до Рівненського центру ПТО ДСЗ, оскільки була підприємицею-початківцем та прагнула збільшити обсяги надання послуг, осучаснити їх, укомплектувати власний кабінет. Новий напрям навчання «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу», що організували в Центрі, мав на меті допомогти тим, хто започатковував або вдосконалював власну справу та потребував підтримки.

Напрям діяльності слухачки – логістика. Вона ознайомилася із правилами участі у конкурсі на отримання державної допомоги, отож, спланувала свій бізнес-проєкт із урахуванням усіх вимог.

Щодо напряму своєї діяльності підприємиця поділилася: «Ми організовуємо як внутрішні, так і міжнародні перевезення вантажу. Наші клієнти отримують повний супровід транспортного експедирування вантажу з пункту відправлення до пункту отримання. І ми готові збільшити нашу команду, створивши додаткові робочі місця!».

Старший майстер закладу освіти Віктор Красовський зазначив: «Її бізнес-план передбачав розширення діяльності у сфері логістики, створення нових робочих місць, відображав доцільність модернізації малого підприємства до зразків європейського бізнесу». Триденне навчання на базі РЦПТО дозволило Наталії Ковалець реально оцінити власні сили, ризики, перспективи та згодом зреалізувати бізнесові ідеї.

Після навчання слухачка взяла участь у програмі «єРобота» на порталі «Дія» та внесла свій бізнесовий проєкт у додаток. Після чого пройшла перевірку власної інформації в банку, співбесіду в Рівненському обласному центрі зайнятості та отримала схвалення.

Виділені державою кошти було залучено на розвиток бізнесу. Щиро вітаємо підприємицю та зичимо Перемоги і мирної праці!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

https://www.cpto.rv.ua/index.php/novini/2767-uvaga-formuemo-grupi-za-napryamom-napisannya-biznes-planu-dlya-otrimannya-mikrograntu-na-stvorennya-abo-rozvitok-vlasnogo-biznesu-grafik-navchannya

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.