29.07.2021 | 18:31

         Фізична особа підприємець Наталія М., яка нещодавно була безробітною Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, після проходження професійного навчання шляхом перепідготовки за професією «Агент з організації туризму» відкрила власне туристичне агентство «Волинь travel», і вже організувала та провела першу екскурсію для жителів Житомирщини по Рівному.

         Наталія, маючи вищу освіту за спеціальністю «Культурологія», яку здобула на базі Національного університету «Острозька академія»,  цілеспрямовано звернулася у службу зайнятості для здобуття нової професії, отримання знань, досвіду та практичних умінь у сфері туризму для подальшої реалізації своєї мрії. Навчання, яке тривало з жовтня 2020 року по квітень 2021 року на базі навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, перевершили всі сподівання. Для групи «Агент з організації туризму» був проведений тренінг-практикум на тему «Психологія ефективних продажів в індустрії туризму», який, за словами педагогів, став цінним надбанням в подальших комунікаціях слухачів, відкрив нові можливості для успішної роботи у сучасній сфері туризму. Про насичене, колоритне, яскраве та змістовне виробниче навчання слухачка згадує із захватом: здійснювали апробацію маршруту Прикарпаттям, вивчали та прокладали свої перші маршрути по місту Рівне з теми «Рівне крізь віки».

І ось у липні Наталія вже підприємець (КВЕД - діяльність туристичних агентств), створила інтернет-сторінку «Турагенція "Волинь travel" (https://www.facebook.com/Турагенція-Волинь-travel-106717958359849). Цього ж місяця організувала та провела першу екскурсію – день сімейного відпочинку для жителів Житомирщини до Рівного.

  • В екскурсії взяли участь жителі мого рідного села (Середня Деражня) та сусідніх сіл Новоград-Волинського району, розповідає Наталя. - Під час поїздки відвідали зоопарк, парк атракціонів «Містечко розваг», парк «Лебединка». Було цікаво та весело! Знайомство з тваринами, які приїхали до Рівного з усіх п'яти континентів! Катання на атракціонах! Загадкова алея кованих скульптур у серці міста! Діти були щасливі, а мами вдвічі від наданих позитивних емоцій своїм дітлахам.  Адже наша мета – зробити подорожі доступними навіть для жителів сіл. Також плануємо організовувати екскурсії для школярів та студентів. Зараз активно займаємося відпочинком на морі, поїздками до Карпат. Працюємо з населенням Рівненської та Житомирської областей в телефонному та інтернет зв’язку. Наше гасло: «Ми працюємо для того, щоб у вашому житті було більше щасливих та радісних днів», - із захватом ділиться планами на майбутнє Наталія Анатоліївна.

Бажаємо Наталії розквіту справи,  багато клієнтів та цікавих екскурсій.