13.08.2019 | 09:37

Марія Мельник із Млинівщини звернулася до районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, аби спробувати підтвердити свої кухарські напрацювання і отримати документ про кваліфікацію. Унікальну нагоду стати кваліфікованим робітником мають усі охочі, адже Рівненський центр професійно-технічної освіти держаної служби зайнятості отримав офіційне право на оцінювання результатів неформального навчання кухарів-самоучок. Головна вимога до претендентів – володіння професійними знаннями та успішно зданий іспит.

РЦПТО ДСЗ надає претендентам тимчасове робоче місце - сучасну обладнану кухню-лабораторію та, за необхідності, гуртожиток. Кухарі у дводенний термін складають атестацію на підтвердження знань професійного теоретичного матеріалу та кухарських навичок і вмінь.

Напередодні відгуки про роботу шкільної кухарки навчальний заклад отримав і від директора малодорогостаївської школи: жінка акуратна у роботі, відповідальна, любить професію, забезпечує якісне та смачне харчування школярів, отож, з надією чекають на повернення кваліфікованого фахівця.

Так, Марія Мельник запропонувала членам кваліфікаційної комісії, згідно технологічної карти, наступні страви – овочевий суп з крупою, смажені баклажани, смажену в паніровочних сухарях курячу відбивну, вареники з м’ясом та налисники із сиром. Смачний комплекс для здорового харчування!

За словами старшого майстра, секретаря кваліфікаційної комісії Майї Сульжик, претендентка продемонструвала добрі знання, достойний рівень роботи на кухні та успішно підтвердила професійну кваліфікацію.

Члени кваліфікаційної комісії Надія Юрчук та Олена Самолюк-Холодова (викладачі спецпредметів Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу) привітали кухарку із успіхом та побажали подальшої професійної наснаги. Голова комісії Аліса Хагенбрух (Кейтерингова компанія «Кульбаба») вручила Марії Мельник свідоцтво державного зразка.

Зацікавила тема? Прагнете підтвердити свої кухарські знання та здібності, - звертайтеся:

м. Рівне, вул. І.Підкови, 17а (Навчально-виробничий комплекс РЦПТО ДСЗ),

тел. 0362 68 33 49 (Сульжик Майя Степанівна).