19.11.2020 | 12:42

Незважаючи на карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупинялась. Роботодавці шукають працівників, а шукачі роботи – вакансії. Наше завдання – допомогти людині, яка шукає роботу, не лише знайти підходящу вакансію, а й усвідомити свої переваги, здобути впевненість у власних силах, підготуватися до співбесіди, щоб потім переконати роботодавця, що саме вона потрібна йому.

У серпні поточного року до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування звернулась жителька с.Слобідка Людмила Нечипоренко. Безробітна закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості і має повну вищу освіту за кваліфікацією «інженер-технолог». З першого дня звернення до служби зайнятості вона не стала гаяти часу, а інтенсивно розпочала пошук роботи. До звільнення мала досвід роботи оператором лінії у виробництві харчової продукції (молочне виробництво), швачкою, пізніше пекарем.

Однак карантин вніс свої корективи і жінка була змушена шукати роботу. При співбесіді з кар’єрним радником було визначено потреби безробітної, її досвід роботи, надано інформацію про роботодавців і наявні вакансії. Фахівець з питань зайнятості Олена Дмитрук запропонувала Людмилі Іванівні вакансію пекаря в пекарні СГПП «Розвазьке».

Історія відкриття цієї пекарні була досить незвичною, як кажуть, не від доброго життя. Коли нинішнього голову Петра Ягодку тільки обрали керівником господарства, то у жнива виникла потреба годувати людей. Ось так і відкрили свою пекарню, збудувавши одну піч. З того часу розвазьким хлібом смакують не лише мешканці села, а й жителі Рівного, Острога, Нетішина та довколишніх сіл. Хлібина коштує дешевше, ніж в магазинах, за  прийнятною ціною в сьогоднішніх умовах.

Не вагаючись, жінка пройшла співбесіду та погодилась на роботу і вже  за кілька днів колишню безробітну працевлаштували на постійне місце роботи. На робочому місці жінка швидко адаптувалась, знайшла спільну мову з колегами, зарекомендувала себе добре, є добросовісною та відповідальною. На сьогодні вона має постійну роботу та впевненість в завтрашньому дні.