25.11.2021 | 11:07

24 листопада п.р. представниці Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Юлія ГОЛОВЧЕНКО та Лариса МОРДАС у рамках робочої зустрічі завітали до Сопачівської селищної ради, що входить до складу Вараської міської територіальної громади (Вараська МТГ).  Мета зустрічі - налагодження партнерських відносин з роботодавцями та проведення профорієнтаційної роботи з населенням МТГ.

Також присутні обговорили питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення і роботодавців, можливості створення нових робочих місць, зокрема якісним добором персоналу відповідно до індивідуальних потреб роботодавця на засадах рекрутингу, організації інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян за сприянням служби зайнятості.

Одним  із актуальних питань, яке обговорювалось при зустрічі, було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.