28.09.2022 | 14:45

Урядова програма надання грантів у розмірі до 250 тис. грн. на створення або розвиток власного бізнесу користується неабияким попитом у Рівненській  області.

Серед отримувачів мікрогранту – житель с.Клевань Рівненського району Віталій Мусієвич. Державним центром зайнятості прийнято позитивне рішення щодо надання йому мікрогранту на відкриття власного бізнесу.  Новостворений ФОП облаштував цех, де будуть виготовляти конструкції з металу, металовироби для дому, промисловості та сфери послуг, у тому числі під індивідуальні замовлення.

На отримані гроші пан Віталій придбав необхідне устаткування, витратні матеріали для виробництва.

Підприємець планує на початковому етапі працевлаштувати трьох найманих осіб, а з часом збільшити їх кількість за подальшого розширення своєї діяльності, тому має намір співпрацювати зі службою зайнятості у питанні підбору працівників.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть за додатковою інформацією звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.