17.07.2019 | 16:25

Ми продовжуємо цикл екскурсійних зустрічей для дітей, які відпочивають в санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік - Рівне»  на підприємства Рівного.  

Група дітей разом із заступником начальника відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Ларисою Масталярчук побували в КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради.

Дітей гостинно зустріли начальник відділу кадрів та головний інженер підприємства. Але, спочатку – ознайомлення з правилами техніки безпеки та поведінки на території тролейбусного підприємства.

Молодим людям розповіли, що основним видом діяльності є надання послуг з пасажирських перевезень міського сполучення, які здійснюються тролейбусами за встановленими маршрутами. Вперше рівняни побачили новий вид пасажирського транспорту на вулицях міста наприкінці грудня 1974 року. Безшумний, екологічно чистий, багатомісткий та комфортний, як на той час, тролейбус дуже швидко завоював популярність у мешканців Рівного. А першим водієм тролейбуса – була жінка.

Школярі побачили рухомий склад, тут  функціонує вимірювально-діагностичний пост по перевірці технічного стану дорожньо-транспортних засобів.

Але, КП «Рівнеелектроавтотранс» – це не лише тролейбуси. Це ще й соціальна інфраструктура. На території підприємства є зимовий сад, спортивний майданчик, кімната відпочинку, медпункт.

Ще одна цікава подорож завершилась. Наступна група дітей відвідає ще одне підприємство Рівного. Яке? Дізнаємося згодом.