05.08.2022 | 09:59

На базі закладу освіти відбулися інформаційно-консультативні зустрічі представників  Державної служби України з питань праці у Рівненській області із безробітними, що здобувають робітничі професії. Майбутні кваліфіковані швачки, продавці продтоварів, машиністи (кочегари) котельні, адміністратори, діловоди, бармени, водії, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів ознайомилися із нововведеннями до нормативно-правових актів. Під час зустрічі слухачі цікавилися питаннями незаконного звільнення з роботи, виїзду за кордон, тривалістю відпусток, розмірами виплат та іншими. Окрім них, профільні фахівці Управління ознайомили із темами укладання трудових договорів, збільшення норми праці на об’єктах критичної інфраструктури, ризиків використання незаконної та незадекларованої праці, переваги офіційного працевлаштування.

Начальник відділу праці Юрій Морозюк, зокрема, розповів про інформаційну кампанію з легалізації праці «Виходь на світло» та консультативні сервіси Держпраці та Управління, зокрема, портал www.pratsia.in.ua

Більше корисної інформації для шукачів роботи та роботодавців – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.