16.10.2020 | 12:53

Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня, відбулась робоча зустріч фахівців з профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості та представників Громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».  

На зустрічі обговорили питання підготовки до інноваційного он-лайн навчання з використанням новітніх інтерактивних форм дистанційної роботи з безробітними, яке планується провести 20 та 21 жовтня 2020 року для фахівців служби зайнятості Рівненщини в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Рівненської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

 

Довідково: За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, з 1991 до 2017 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, і більшість із них зазнали трудової експлуатації.

Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим.

У м.Рівне додаткову інформацію, супровід та підтримку осіб, які постраждали від торгівлі людьми, надає ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», телефон контактної особи: 097 549 57 30.