23.08.2019 | 12:17

В Україні 23 серпня відзначається День Державного Прапора. Для кожної країни прапор є символом її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності.

Цього дня у Дубровиці  відбулися святкові урочистості з нагоди свята. Ще з самого ранку майдан Злагоди був прикрашений українською патріотичною символікою, лунали українські пісні. На майдані зібралося кілька сотень людей у вишиванках.

На початку  урочистості  прозвучав  молебень за Україну. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. голови Дубровицької РДА Микола Кохно та заступник голови Дубровицької районної ради Олександр  Задорожний. Після промов очільників району,  під звуки Гімну України був піднятий жовто-блакитний  прапор, який замайорів над містом. 

Працівники Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості на чолі з її керівником Василем Грицюком взяли участь у офіційній церемонії підняття Державного Прапора України.

В усі часи  державний прапор вважався священним, так як за нього народ віддавав своє життя і проливав кров. Повага  до прапора - це повага до свого народу, його коріння і традицій.

Нехай прапор України завжди гордо в'ється та наповнює наші душі патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.