19.07.2019 | 16:08

Минулого тижня до Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернулися представники ДУ «Городищенська виправна колонія (№ 96)» з проханням надати допомогу у підборі персоналу на вакантні посади молодших іенспекторіві відділу нагляду і безпеки та відділу охорони.

         Для задоволення потреби у кадрах роботодавцю запропонували прийняти участь у міні-ярмарку вакансій. 18 липня на зустрічі з безробітними керівник кадрового підрозділу ДУ «Городищенська виправна колонія (№96)» Ігор Брончук розповів про установу, умови праці, розмір заробітної плати, вимоги до кандидатів, переваги проходження служби в органах виконання покарань, можливість здобуття вищої освіти безкоштовно, пільгову пенсію тощо.

         По завершенню заходу відбулась робоча зустріч директора Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергія Бабича із представником роботодавця, в ході якої обговорено питання щодо налагодження подальшої співпраці в укомплектуванні підприємства персоналом. Зокрема розміщення інформаційного матеріалу в сільських радах, що дасть можливість ознайомити більшу кількість потенційних шукачів роботи.

         Така форма співпраці є своєрідною платформою для відкритого обміну думками та розвитку конструктивного діалогу, що спирається на факти, напрацьований досвід  та аналіз сучасних взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцем.

 

         За додатковою інформацією щодо проходження служби звертатись до відділу по роботі з персоналом Городищенської виправної колонії (№ 96) за телефонами: 096-33-61-454, 0362-20-75-30.