12.01.2021 | 16:12

З 12 грудня й до кінця 2020 року  роботодавці Дубровиччини, зокрема суб’єкти господарювання – юридичні особи, мали змогу отримати  одноразову матеріальну  допомогу для виплати найманим працівникам.

Згідно з Урядовою програмою  отримати таку допомогу в розмірі до 8 тис. грн,  мали право ті, хто на 10.12.2020 року вимушено скоротили або можуть скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу найманих працівників, у тому числі через простій, після здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів.

За вищевказаний період до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості 4 підприємства, а саме: КП «Побутсервіс», ПП «Сварцевицька цегла», ПрАТ «Дубровицьке хлібоприймальне підприємство», «Дубровицьке земельно-кадастрове бюро»,   подали пакет необхідних документів та отримали фінансову підтримку на загальну суму 101,2 тис. грн.

Директор приватного підприємства «Сварцевицька цегла» Олег НЕЧИТАЙЛО зазначив, що державні фінансові підтримки в період дії карантину для підприємств є вкрай необхідними, так як вони дозволяють зберегти робочі місця та відповідно зменшити соціальну напругу на ринку праці.