08.08.2019 | 09:12

У Центрі розвитку підприємництва Рівненського міського центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

На засіданні розглядали питання доцільності виплати одноразової допомоги по безробіттю трьом безробітним громадянам. Кожен презентував свій бізнес-проєкт з організації підприємницької діяльності, а бізнес-ідеї були різнопланові.

Одним із тих, хто захищав свій бізнес-проєкт «Виробництво та реалізація виробів холодної ковки» - Володимир Розвад.

За словами Володимира, у нього була стабільна робота і вчасно виплачувалась заробітна плата, і ніби, усе було добре, хоча і одноманітно. Але, часи йдуть, хочеться розвиватися. До рішення створити власний бізнес Володимира спонукав його хороший товариш, який власноруч зробив станок для вигинання металевих виробів.

Як виявилось, виготовлення металевих «равликів» для оздоблення воріт, східців та парканів, декорування металом будівель – справа не із легких. Знайти готове устаткування та спеціалізовані станки з виготовлення необхідних металевих елементів допоміг Інтернет. З чого ж  розпочати свою справу? У чоловіка не достатньо для цього ні знань, ні фінансів.

На першому етапі допомогли фахівці Рівненського міського центру зайнятості. Розповіли про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для створення власної справи. Другий етап – навчання в Рівненському центрі професійно – технічної освіти на курсах «підприємець - початківець». Тут і створив свій бізнес – план, отримав цінну інформацію для ведення бізнесу, навчився оцінювати конкурентів та аналізувати ринок.

Члени комісії Рівненського міського центру зайнятості підтримали бізнес-ідею майбутнього підприємця та ухвалили рішення рекомендувати директору міського центру зайнятості виплатити ОВДБ для організації підприємницької діяльності та побажали успіхів Володимиру в його починаннях.