25.01.2023 | 09:16

Патронатний вихователь – це вид тимчасової зайнятості, оскільки здійснюється сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя і цей період зараховується до стажу.

Пошук кандидатів у патронатні вихователі та первинний відбір забезпечує служба у справах дітей. На рівні територіальних громад проводяться інформаційні кампанії, співбесіди і консультації з особами, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя. Додаткову інформацію щодо працевлаштування патронатним вихователем можна отримати також і в центрах зайнятості та філіях ОЦЗ області.

Фахівці служби зайнятості наголошують, що патронат - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Також розповідають про основні вимоги до громадян, які бажають стати патронатними вихователями, процес навчання, умови оплати роботи патронатного вихователя, категорії дітей, які можуть бути влаштовані під патронат та на який термін.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини за контактами https://rov.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-ocz-u-rivnenskiy-oblasti, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.