14.02.2020 | 11:13

Головним завданням служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню безробітним громадянам та якісний підбір персоналу роботодавцям на їх замовлення.

Окрема увага приділяється працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги з точки зору адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

Кар’єрними радниками, в ході обслуговування цієї категорії громадян, здійснюється індивідуальний підхід до кожного в площині  підбору роботи та надання комплексу соціальних послуг в цілому.

У 2019 році за сприяння Дубровицької служби зайнятості отримали роботу 6 учасників АТО (ООС), в т.ч. 1 особа шляхом компенсації роботодавцю ЄСВ.

Вартує уваги цьогорічний успішний приклад працевлаштування учасника  АТО (ООС)  Володимира Царика, який після звільнення з військової  служби, за  допомогою у пошуках роботи звернувся до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

До служби у Збройних Силах України чоловік працював водієм автотранспортних засобів, слюсарем-ремонтником та електромонтером.

У службі зайнятості колишньому воїну було надано різні послуги, які сприяли його працевлаштуванню. Володимира консультували, інформували про вакансії, запрошували на різнопланові заходи. І врешті –  пропозиція довгоочікуваної підходящої роботи «електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування» в Управління поліції охорони в Рівненській області, на яку чоловік відразу погодився. Після проходження співбесіди з роботодавцем, Володимира взяли на постійне місце роботи. 

«Хоча пошуки роботи тривали чималий термін, але разом нам  вдалось досягнути кінцевого результату-працевлаштування. І ще хочеться наголосити для тих, хто перебуває у пошуках роботи - роботу знаходить той, хто її шукає»,- каже Володимир Царик.

Ми ж бажаємо чоловікові  успіхів на новому робочому місці.