23.02.2021 | 17:54

22 лютого 2021 року директор Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Олександр Калюх відвідав Білокриницьку сільську раду, де провів робочу зустріч з її головою Тетяною Гончарук.

У руслі конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території сільської ради, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва та ін. Під час заходу учасники обговорили шляхи співпраці між службою зайнятості та сільською радою. Олександр Калюх цікавився питанням створення нових робочих місць, появою вакансій, які можна було б укомплектувати особами, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні, організацією громадських робіт на території сільської ради тощо.

Результатом зустрічі стало підписання Договору про співпрацю у сфері зайнятості населення між Рівненської районною філією та Білокриницькою сільською радою.