23.09.2022 | 11:40

Вимушено переміщені мешканці окупованих та небезпечних регіонів знаходять прихисток та всебічну підтримку на Рівненщині. Тут обласна служба зайнятості максимально сприяє новому працевлаштуванню переселенців. Нерідко, аби отримати нову роботу, необхідні сучасні професійні знання. На допомогу приходить Рівненський центр ПТО ДСЗ. 58 робітничих професій та курси цільового призначення – відмінна база для здобуття нових професійних знань і навичок. Із початку повномасштабного вторгнення ворога заклад провчив понад 80 переселенців, з яких 36 осіб стали кваліфікованими робітниками і вже працюють.

Днями у Костопільському навчальному відділенні педагоги зустрічалися із мешканцями Харківщини і Донеччини, що стали на облік у Костопільській районній філії Рівненського обласного ЦЗ. Увазі присутніх було запропоновано відеоекскурсію навчальними відділеннями Центру - майстернями, кабінетами, цехами, лабораторіями та презентовано умови навчання, професії і курси цільового призначення різних галузей. «Безробітні зацікавилися професіями швейної галузі, - поділилася завідувачка відділення Наталія Харченко. - Це актуальний вибір, адже Рівненщина позиціонується, як регіон, зокрема,  швейної промисловості, і тут зосереджені релоковані швейні підприємства».

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.