20.07.2021 | 17:39

Професійне навчання безробітних у Рівненській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості є однією з низки соціальних послуг, яка задовольняє запити роботодавців регіону у кваліфікованій робочій силі, а безробітних громадян – в отриманні актуальної на ринку праці професії та після закінчення навчання – гарантованої роботи.

Наприкінці січня 2021 року до філії звернувся Олександр Парфута з метою зміни професії. Маючи вищу освіту за спеціальністю «Лісове господарство», чоловік довгий час працював у галузі деревообробки. Проте вирішив кардинально змінити свою професійну сферу.

Результати проходження профдіагностичного тестування, на яке була отримана згода від безробітного, показали, що він має інтереси, нахили та здібності до професії лицювальника-плиточника, тому фахівці районної філії рекомендували йому здобути професійно-технічну освіту за даним фахом у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на яке Олександр погодився без вагань.

Цілеспрямованість чоловіка, його прагнення до зайнятості невдовзі принесли бажані результати: після закінчення навчання О.Парфута успішно працевлаштувався за набутою професією за направленням центру зайнятості до ФОП Мудрика Сергія Олександровича на постійне місце роботи.

За словами працедавця, він проявив себе висококваліфікованим та відповідальним працівником, бездоганно виконує поставлені перед ним завдання.

Колектив Рівненської районної філії вітає колишнього безробітного з досягненням поставленої мети та бажає успіхів на новому робочому місці!