24.11.2021 | 17:28

Неформальне професійне навчання – це коли людина має досвід роботи або знання, професійні навики за певною професією, але немає документа встановленого зразка про присвоєння кваліфікації. За допомогою підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничою професією, працівник може отримати кваліфікацію або підвищити її, та отримати свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Таким чином забезпечити власну конкурентоспроможність, розширити можливості працевлаштування, а також суттєво скоротити терміни професійного навчання.

Наразі підтвердження результатів неформального навчання можливо в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за професією «кухар». І от нещодавно такою можливістю скористались працівниці РНРЦ «Особлива дитина» Олена Гаврилюк та Тетяна Василець. Маючи великий досвід роботи, професійну майстерність, вони змогли підтвердити свої знання за даною кваліфікацією та отримати свідоцтво про присвоєння кваліфікації «кухар».

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Якщо вас зацікавила можливість - звертайтесь за детальною інформацією за телефоном (0362)26-58-36,  відділ активної підтримки безробітних Рівненського міського центру зайнятості.