23.11.2022 | 08:19

Олександр Фурсович із міста Дубровиця Сарненського району, котрий здобув професію «Бармен» на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за дуальною формою навчання, розпочинає роботу в доброму гуморі та з оптимізмом. «За хорошої роботи бармен може отримувати від 10 тис.грн», - знає Олександр. На жаль, суворі умови воєнного стану, погодинна подача електроенергії, комендантська година, звісно ж, ускладнюють роботу кафе, де працює випускник, та впливають  на доходи закладу. Але це тимчасово, це вимушено та на спільну потребу громади – впевнені підприємці і таки утримують свій «фронт», працевлаштовують робітників, роблять ставку на мирне життя і сумлінну роботу.

Молодий чоловік задоволений навчанням, адже, маючи освіту, власну справу та попередній досвід роботи зварником, масажистом, сушистом,  працювати за цими професіями вже не зміг: спочатку через карантин, тепер через війну. Якось спостерігав за роботою знайомого бармена, сподобалося. Втративши роботу і дохід став на облік до Дубровицької районної філії Рівненського обласного ЦЗ та обрав професійне навчання. За 2,3 місяця безробітний опанував нові професійні знання та здобув новий досвід. Він паралельно із навчанням господарював (виробниче навчання і виробнича практика) за барною стійкою кафе «Український дворик».  Новий робітник здобуває й нових клієнтів. Сільські мешканці Берестя довіряють професійному бармену, задоволені новим форматом роботи кафе.

Кваліфікований бармен пропонуватиме відвідувачам різні види кави: еспресо, американо, капучино, алкогольні напої - глінтвейни, шоти, лонги та неодмінно гарний настрій і позитивні емоції. Віримо і наближаємо Перемогу разом!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ  cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефонами +38067-363-88-27, +38096-539-53-59.