22.07.2019 | 15:34

У рамках навчальної практики студенти І курсу, які вчаться за спеціальністю «облік і оподаткування» в Національному університеті водного господарства та природокористування, разом із кандидатом економічних наук, доцентом, завідувачкою кафедри обліку і аудиту Наталією Позняковською здійснили ознайомчу екскурсію до Рівненського міського центру зайнятості.  

Основна мета екскурсії – ознайомити молодих людей зі специфікою діяльності служби зайнятості. Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Лариса Масталярчук ознайомила студентів з особливостями роботи служби, функціями основних відділів та зазначила, що послуги, які надає служба зайнятості для молоді допоможуть майбутнім фахівцям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті. Лариса Григорівна запросила молодих людей звертатися до фахівців центру зайнятості, які допоможуть створити та записати відеорезюме, навчать презентувати себе роботодавцю та, якщо потрібно буде, підготують до співбесіди.

У ході зустрічі студенти ознайомились з роботою просторових секторів,  Інформаційного центру для молоді та школярів, центрів он лайн – зв’язку та роботи з людьми з інвалідністю, Центру розвитку підприємництва. Студентам розповідали про професії, які є затребуваними на ринку праці, можливість поєднання навчання та підробітку, шанси працевлаштування на літній період тощо.

Гості дякували фахівцям центру за інформаційно – змістовний, пізнавальний та цікавий захід.

 

 

Інформацію щодо проведення інформаційних заходів для шукачів роботи можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості за адресою: вул. Кавказька, 4 або за телефоном  - 26-58-36.