30.07.2019 | 12:40

Тетяна Кіркова після закінчення школи здобула професію муляра, штукатура. Жодного дня не працювала за здобутим фахом. Дівчина вийшла заміж, народила дітей та займалася їх вихованням. Коли діти підросли жінка зрозуміла, що хоче повернутися до трудової діяльності. За порадою зверталася і до друзів, і до знайомих, але все не наважувалась прийняти рішення, бо ж мала сумнів у своїх здібностях.

«І тільки під час співбесіди з кар'єрним радником відчула себе наче на рівень вище», – говорить жінка. Самооцінка в Тетяни була занижена, хоча мотивація до роботи була висока. Наталія Дячук, яка стала кар'єрним радником пані Тетяни, зрозуміла, що до такої особи потрібен особливий підхід. Вона допомогла безробітній усвідомити свої сильні сторони, визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички. Разом вони склали індивідуальний план працевлаштування, в якому передбачили основні кроки на шляху до працевлаштування. Основним завданням Наталії Петрівни в цій ситуації було підвищити впевненість Тетяни в собі, а також допомогти знайти відповіді на запитання: «Ким же я хочу бути?  Що я хочу?».  Зі своїм завданням кар’єрний радник впорався добре. Під час проходження стажування безпосередньо на робочому місці (безробітна мала професійний досвід продавця) Тетяна зарекомендувала себе як старанний та відповідальний працівник. Тому роботодавець з впевненістю надав молодій жінці робоче місце. Тетяна Володимирівна залюбки виконує роботу продавця непродовольчих товарів і щиро вдячна кар'єрному раднику.

«Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим», – такі поради ми даємо тим, хто шукає роботу.